SLUŽBY

Pneuservis

Opravy pneu a duší

Provádíme standardní opravy poškozených pneumatik a duší. V našem servisu používáme značkový opravný materiál. Odborně provedená oprava Vám zvýší jistotu a bezpečnost při jízdě. V porovnání s náklady na pořízení nové pneu (duše) ušetříte, aniž byste snížili užitné vlastnosti opraveného výrobku.
Náhlý únik vzduchu z pneumatiky bývá většinou spojen s průrazem, nebo průpichem pneumatiky. Pokud k této příhodě dojde za jízdy, pak je důležité co nejdříve zastavit a pneumatiku vyměnit. Delší jízdou na pneumatice bez tlakového vzduchu dojde k prolámání kordů nosné vložky a pneumatika je neopravitelná. Pokud zjistíte, že k tomuto úniku došlo v klidu, když automobil stojí, pak rovněž neváhejte a poškozenou pneumatiku okamžitě vyměňte.

Odborně provedená oprava mechanického poškození pneumatiky průpichem Vám ušetří peníze za nákup nové pneu. Naši mechanici jsou pro opravy pneumatik a duší odborně proškoleni. Rovněž námi používané značkové opravné materiály jsou nejen velmi kvalitní, ale i cenově velmi výhodné. Proto je oprava poškozené pneumatiky v servisu Auto Kubín pro každého našeho zákazníka zárukou dalších ujetých km a za příznivou cenu.

 

Huštění pneumatik

Huštění pneumatik je v našem servisu využíváno jako standardní služba.

 

Akční nabídky

Autocentrum Jan Holub nabízí přezutí Vašeho automobilu za jedinečnou cenu 499 Kč vč. DPH

V současné době, kdy na silnicích jezdí vozidla s mnohem vyššími konstrukčními rychlostmi, kdy přibývají km rychlostních silnic a dálnic, kdy přibývá na silnicích počet vozidel a s tím i počty řidičů s různými zkušenostmi a různou délkou praxe v řidičském umění – právě z těchto důvodů vystupuje do popředí i kvalita a odbornost servisu pneumatik. S kvalitou pneumatik tedy nedílně souvisí i odbornost pneuservisu. Právě u nás, se zákazníkovi dostává nejen odbornosti z pohledu kvality odvedené práce, ale současně i množství technických informací o pneumatikách. Jedná se nejen o informace o rozměrech a dezénech pneumatik, ale i informace o nosnosti pneumatik, kategorii rychlosti, případně jiné důležité informace související s konkrétním vozidlem a jeho používáním v provozu.

Autolakovna

Opravy pneu a duší

Provádíme především na lakování všech typů osobních, dodávkových, užitkových a nákladních automobilů, ale i motocyklů, automobilových veteránů a průmyslových dílů.

Škrábance, důlky nebo odřeniny mohou citelně snížit hodnotu auta, a kromě toho škoda na laku může vést ke korozi. Poškození laku mají nepříznivý dopad nejen na estetickou hodnotu automobilu, ale také na jeho finanční hodnotu. Tyto typy poškození představují vysoké náklady na opravy pro správce vozových parků, leasingové společnosti, pojišťovny, a přinášejí nemalou frustraci pro obchodníky s automobily a samotné motoristy, kteří chtějí o svou nemalou investici pečovat – ať již kvůli sobě nebo pro udržení hodnoty auta v rámci budoucího prodeje. Oprava poškození laku stojí za to, pokud je možné ji provést efektivně a levně!

Téměř každý druhý automobil na silnicích má nějaké poškození laku, které si jejich majitelé nenechají opravit. Každý se nejednou setkal s poškozením v důsledku parkování, vjíždění do garáže, poškrábání od větví, neopatrným otevíráním dveří ostatních parkujících, rýhy zůstanou po řádění vandalů.

Naše autolakovna provádí kompletní opravy karoserií a laku všech vozidel a značek. Zaručujeme perfektní kvalitu lakování. Základem kvalitního laku je poctivá příprava před samotným lakováním. Používáme kvalitní (značkové) vysoce odolné, vodou ředitelné barvy které si zachovávají dlouhodobě barevnou stálost. Při přípravě povrchu pro lakování poškozený díl upravíme tak, aby nebylo nutné používat zastaralou technologii kytováním. Díl opravíme do původního tvaru bez nutnosti již zmiňovaného kytování nebo tento díl opravíme cínovaním. Tímto zajistíme, že opravený díl v budoucnu nepopraská nebo se neodloupne opravovaná část.

Na naše práce vždy poskytujeme záruku.

Autoklempírna

Opravy pneu a duší

Provádíme především opravy plechových, hliníkových a plastových dílů karoserie.

Dále provádíme ošetření a vyplnění dutin karoserie pomocí antikorozní hmoty. Na základě rozsahu poškození naši zkušení zaměstnanci objektivně posoudí, zda je díl určený pro opravu či výměnu. Opravy karosérií provádíme pomocí nejnovějších zařízení, jako jsou rovnací rám, spotovací (vytahovací) zařízení, sada na opravu plastů a další technické vybavení. Klademe maximální možný důraz na kvalitně provedenou práci.

Naše služby:

 • kompletní opravy karoserie automobilů všech značek
 • rovnání a opravy karoserie po dopravní nehodě
 • opravy a výměny korodovaných dílů karoserie
 • mechanické úpravy a opravy interiérových dílů vozidla
 • opravy plastových dílů karoserie pomocí 3M sady
 • antikorozní ochrana opravených a nových dílů karoserie

Na naše práce vždy poskytujeme záruku.

Měření emisí a zajištění STK

Měření emisí

Provádíme měření emisí benzínových a naftových motorů.
Před návštěvou STK musí vozidlo podstoupit měření emisí a po kladném výsledku může následovat technická prohlídka vozidla.

Příprava vozidel na STK

V našem autoservisu nabízíme odborné posouzení technického stavu vozidla a prohlídku před STK, zaměřenou na přezkoušení provozní bezpečnosti vozidla. Připravíme váš automobil na absolvování hladné technické prohlídky, popřípadě ji sami zařídíme!!!
Díky dlouholetým zkušenostem dokážeme odhalit všechny nedostatky vozidla předem a provést přípravu na STK tak aby byla prohlídka automobilu rychlou záležitostí.

Nevíte si rady nebo nestíháte připravit své vozidlo včas? Tušíte, že by technická kontrola nemusela dobře dopadnout? Zbytečné starosti! Váš vůz kompletně zkontrolujeme a připravíme. STK s emisemi zajistíme za vás! Abyste nebyli při návštěvě STK nemile překvapeni, nezapomeňte své vozidlo připravit. Stává se, že i kvůli relativně snadno opravitelné závadě nebude vozidlu uděleno osvědčení pro provoz. Vy byste jej měli správně odstavit ihned za branami STK. Zajišťujeme technické kontroly ve Stanici technické kontroly jako službu zákazníkům v rámci komplexnosti péče o vůz.

Příprava na STK zahrnuje:

 • prohlídka geometrie, přední nápravy a řízení
 • seřízení světel a vnějšího osvětlení vozu
 • kontrola podvozku, karoserie a výfukového potrubí
 • kontrola pneumatik
 • kontrola a doplnění povinné výbavy
 • zasklení vozidla a další…

S námi bude příprava na STK rychlou a snadnou záležitostí.

Řešení pojistných událostí

 • Vyřízení pojistné události z povinného i havarijního pojištění
 • Kompletní jednání servisu s pojišťovnou
 • Kompletní oprava havarovaného vozu
 • Výměny čelních oken
 • V případě možnosti náhradní vůz

Pro více informací volejte 604 288 244

phone