PNEUSERVIS

Opravy pneu a duší

Provádíme standardní opravy poškozených pneumatik a duší. V našem servisu používáme značkový opravný materiál. Odborně provedená oprava Vám zvýší jistotu a bezpečnost při jízdě. V porovnání s náklady na pořízení nové pneu (duše) ušetříte, aniž byste snížili užitné vlastnosti opraveného výrobku.

Náhlý únik vzduchu z pneumatiky bývá většinou spojen s průrazem, nebo průpichem pneumatiky. Pokud k této příhodě dojde za jízdy, pak je důležité co nejdříve zastavit a pneumatiku vyměnit. Delší jízdou na pneumatice bez tlakového vzduchu dojde k prolámání kordů nosné vložky a pneumatika je neopravitelná. Pokud zjistíte, že k tomuto úniku došlo v klidu, když automobil stojí, pak rovněž neváhejte a poškozenou pneumatiku okamžitě vyměňte.
Odborně provedená oprava mechanického poškození pneumatiky průpichem Vám ušetří peníze za nákup nové pneu. Naši mechanici jsou pro opravy pneumatik a duší odborně proškoleni. Rovněž námi používané značkové opravné materiály jsou nejen velmi kvalitní, ale i cenově velmi výhodné. Proto je oprava poškozené pneumatiky v servisu Auto Kubín pro každého našeho zákazníka zárukou dalších ujetých km a za příznivou cenu.

 

Huštění pneumatik

Huštění pneumatik je v našem servisu využíváno jako standardní služba.

 

Akční nabídky

Autocentrum Jan Holub nabízí přezutí Vašeho automobilu za jedinečnou cenu 499 Kč vč. DPH

V současné době, kdy na silnicích jezdí vozidla s mnohem vyššími konstrukčními rychlostmi, kdy přibývají km rychlostních silnic a dálnic, kdy přibývá na silnicích počet vozidel a s tím i počty řidičů s různými zkušenostmi a různou délkou praxe v řidičském umění – právě z těchto důvodů vystupuje do popředí i kvalita a odbornost servisu pneumatik. S kvalitou pneumatik tedy nedílně souvisí i odbornost pneuservisu. Právě u nás, se zákazníkovi dostává nejen odbornosti z pohledu kvality odvedené práce, ale současně i množství technických informací o pneumatikách. Jedná se nejen o informace o rozměrech a dezénech pneumatik, ale i informace o nosnosti pneumatik, kategorii rychlosti, případně jiné důležité informace související s konkrétním vozidlem a jeho používáním v provozu.
A další služby, pro více informací volejte 604 288 244