MĚŘENÍ EMISÍ A ZAJIŠTĚNÍ STK

 

Měření emisí

Provádíme měření emisí benzínových a naftových motorů.
Před návštěvou STK musí vozidlo podstoupit měření emisí a po kladném výsledku může následovat technická prohlídka vozidla.

 

Příprava vozidel na STK

V našem autoservisu nabízíme odborné posouzení technického stavu vozidla a prohlídku před STK, zaměřenou na přezkoušení provozní bezpečnosti vozidla. Připravíme váš automobil na absolvování hladné technické prohlídky, popřípadě ji sami zařídíme!!!
Díky dlouholetým zkušenostem dokážeme odhalit všechny nedostatky vozidla předem a provést přípravu na STK tak aby byla prohlídka automobilu rychlou záležitostí.

Nevíte si rady nebo nestíháte připravit své vozidlo včas? Tušíte, že by technická kontrola nemusela dobře dopadnout? Zbytečné starosti! Váš vůz kompletně zkontrolujeme a připravíme. STK s emisemi zajistíme za vás! Abyste nebyli při návštěvě STK nemile překvapeni, nezapomeňte své vozidlo připravit. Stává se, že i kvůli relativně snadno opravitelné závadě nebude vozidlu uděleno osvědčení pro provoz. Vy byste jej měli správně odstavit ihned za branami STK. Zajišťujeme technické kontroly ve Stanici technické kontroly jako službu zákazníkům v rámci komplexnosti péče o vůz.

Příprava na STK zahrnuje:

  • prohlídka geometrie, přední nápravy a řízení
  • seřízení světel a vnějšího osvětlení vozu
  • kontrola podvozku, karoserie a výfukového potrubí
  • kontrola pneumatik
  • kontrola a doplnění povinné výbavy
  • zasklení vozidla a další…

S námi bude příprava na STK rychlou a snadnou záležitostí.

 

A další služby, pro více informací volejte 604 288 244