AUTOLAKOVNA

Provádíme především na lakování všech typů osobních, dodávkových, užitkových a nákladních automobilů, ale i motocyklů, automobilových veteránů a průmyslových dílů.

Autolakovna - Autocentrum HolubŠkrábance, důlky nebo odřeniny mohou citelně snížit hodnotu auta, a kromě toho škoda na laku může vést ke korozi. Poškození laku mají nepříznivý dopad nejen na estetickou hodnotu automobilu, ale také na jeho finanční hodnotu. Tyto typy poškození představují vysoké náklady na opravy pro správce vozových parků, leasingové společnosti, pojišťovny, a přinášejí nemalou frustraci pro obchodníky s automobily a samotné motoristy, kteří chtějí o svou nemalou investici pečovat – ať již kvůli sobě nebo pro udržení hodnoty auta v rámci budoucího prodeje. Oprava poškození laku stojí za to, pokud je možné ji provést efektivně a levně!

Téměř každý druhý automobil na silnicích má nějaké poškození laku, které si jejich majitelé nenechají opravit. Každý se nejednou setkal s poškozením v důsledku parkování, vjíždění do garáže, poškrábání od větví, neopatrným otevíráním dveří ostatních parkujících, rýhy zůstanou po řádění vandalů.

Naše autolakovna provádí kompletní opravy karoserií a laku všech vozidel a značek. Zaručujeme perfektní kvalitu lakování. Základem kvalitního laku je poctivá příprava před samotným lakováním. Používáme kvalitní (značkové) vysoce odolné, vodou ředitelné barvy které si zachovávají dlouhodobě barevnou stálost. Při přípravě povrchu pro lakování poškozený díl upravíme tak, aby nebylo nutné používat zastaralou technologii kytováním. Díl opravíme do původního tvaru bez nutnosti již zmiňovaného kytování nebo tento díl opravíme cínovaním. Tímto zajistíme, že opravený díl v budoucnu nepopraská nebo se neodloupne opravovaná část.

Na naše práce vždy poskytujeme záruku.

 
A další služby, pro více informací volejte 604 288 244